Archiwum artykułów

Spotkanie rodzinne w Opolu

2011-05-03 11:20
Nasza Lisa skończyła 7 miesięcy i piękny majowy weekend spędziłysmy w gronie rodzinnym i przyjaciół na wystawie w Opolu. Lisa pojechała aby kibicować swojej siostrze Lence która otrzymała ocenę  Wybitnie Obiecującą oraz starszemu braciszkowi Lamborhgini Jarmile's Family który w dwa dni wystawy...

—————

Testy PRA i PL dla Jambalaya

2011-02-16 14:22
Wczoraj robilismy testy PRA u dr. Kiełbowicza i PL u dr. Siembiedy. Testy wyszły znakomicie i nasza Jambalaya jest wolna od tych chorób dziedzicznych.

—————

Urodziny Lisy

2011-01-02 18:33
Dzisiaj nasza Lisa skończyła 3 miesiące i z tej okazji zrobilismy jej kilka fotek które zostały uwiecznione w jej galerii. Rosnie nam dziewczyna jak na drożdżach i zmienia się z dnia na dzień. Inne nasze pieski też załapały się na sesję zdjęciową i zostały dodane do galerii.

—————

Rodowód Lisa

2011-01-02 16:04
                                                  ...

—————

Lisa Marie Jarmilie's Family

2011-01-02 14:53
                           LISA   MARIE   JARMILIE’S  FAMILY      ur. 02.10.2010 ...

—————

Lisa Marie Jarmille's Family

2010-12-13 13:56
W sobotę przywieżlismy do domu naszą nową sunię Lisę. Sunia jest kompletnie bezstresowa podróż przebyła fantastycznie ze swoją siostrą Lenką która zamieszkała w Opolu. Charakterek to ona ma chyba po swoim tatusiu Lamonia's Olymposie. Nasze psy przyjęły ją jak dziecko, a Jamba chyba jest ...

—————

Nowe fotki

2010-10-11 10:28
Do galerii Jamby zostały dodane nowe fotki. Ostatni słoneczny dzień zachęcał do fotografowania naszych pociech. W galerii Amorka też dodalismy zdjęcia z wystawy oraz zdjęcia pięknego jak zawsze dziadka naszego Amorka LAMONIA'S  OLYMPOS który w wieku 8 lat wygląda naprawdę imponująco.

—————

WYSTAWA

2010-09-26 16:18
Dzisiaj na Międzynarodowej Wystawie we Wrocławiu nasz kochany Amorek  uzyskał  ostatni tytuł CWC i tym samym został nowym CHAMPIONEM  POLSKI!!! Otrzymał również tytuł Res. CACIB oraz przepiękny opis od sędziny Pani Krystyny Opara. Jestesmy bardzo szczęsliwi bo w ostatnim czasie...

—————

WYSTAWA

2010-08-08 19:15
Dzisiaj na wystawie w Legnicy nasza Jambalaya otrzymała ostatni tytuł na championa a tym samym  została nowym CHAMPIONEM  POLSKI !!!!. Ti Amo pojechał z nią towarzysko i też otrzymał tytuł  CWC oraz piękny opis od sędziego. Jestesmy bardzo szczęsliwi  i  dumni z naszej...

—————

Burmilki

2010-08-01 19:06
Nasze Burmilki skończyły już 3 miesiące. Jak urosły można obejrzeć w galerii kocięta.

—————


KOTY " WIMARE "