Archiwum artykułów

Szczeniaczki Lisy

2013-10-27 14:14
20.10.2013 - przyszły na świat szczeniaki Lisy Marie. Szczęśliwym tatusiem został nasz  CH.PL  TI Amo z Dzikich Plaż ( Amorek ).Urodziły się 2 dziewczynki i 2 chłopców. Rozwój maluchów można oglądać w galerii szczeniąt.

—————

Szczeniaczki Lisy

2012-10-28 10:16
W dniu 23.10.2012  przyszły na świat  3 szczeniaczki  naszej Lisy. Jest dwóch chłopców tricolor i czarno-biały oraz dziewczynka czarno biała. Ojcem  maluchów jest CH.PL, MŁ.CH.PL  Vittoria's Warm and Tender. Maluchy chowają się zdrowo a ich rozwój można ogląć w galerii...

—————

CHAMPON POLSKI

2012-09-30 17:28
Dzisiaj na Międzynarodowej Wystawie we Wrocławiu nasza Lisa Marie ukończyła Championat Polski !!!! Jest to piękny prezent na jej 2 urodziny !!!

—————

Testy PRA i PL

2012-06-16 10:50
15.06.2012  nasza Lisa przeszła pomyśnie wszystkie testy na PRA i PL i jest wolna od tych chorób.

—————

Szczeniaczki Dzidzi

2012-05-22 20:11
14 maja 2012 roku przyszły na świat nasze szczeniaki 1 chłopczyk tricolor oraz 1 dziewczynka też tricolor. Mamusią została nasza słodka Jambalaya vel Dzidzia a ojcem INT.CH, MULTI.CH  Sunshine Butterfly  XANADU. Dzieci rosną jak na drożdżach są bardzo słodkie a ich rozwój można oglądać...

—————

Wystawa Głogów 2012

2012-02-05 19:41
Na Międzynarodowej  Wystawie w Głogowie nasza Lisa rozpoczęła swój dorosły debiut z oceną CACIB, CWC  co cieszy nas ogromnie  zwłaszcza od tak znanego sędziego z Irlandii.

—————

Livorno from Pine Fields

2012-01-08 19:22
Do  galerii naszych piesków dołączył nasz słodziak Livorno from Pine Fields . Można tam obejrzeć początek jego życia od pierwszej doby po  fotogalerię  jego pokolenia.

—————

WESOŁYCH SWIĄT !!!

2011-12-24 12:56
 Wszystkim miłosnikom  kotów i psów życzymy Zdrowych Wesołych i Pogodnych Świąt oraz Wszystkiego  Najlepszego w Nowym 2012 ROKU !!!

—————

Champion Młodzieży !!

2011-12-04 13:34
3.12.2011 nasza Lisa ukończyła MŁODZIEŻOWEGO CHAMPIONA  MŁODZIEŻY z wynikiem Zwycięzca Młodzieży i Zwycięzca Rasy !!!Bardzo się cieszymy i mamy nadzieję że jej dalsza kariera potoczy sie takim samym torem jak do tej pory.

—————

WYSTAWY

2011-10-11 10:38
Bardzo jestesmy szczęsliwi gdyż nasza Lisa  zaliczyła piękny debiut wystawowy. 25.09.2011 na Międzynarodowej Wystawie we Wrocławiu w konkurencji  5 suczek zdobyła Zwycięstwo Młodzieży a 9.10.2011 w Gliwicach otrzymała Zwycięstwo Młodzieży i BEST JUNIOR !!

—————


KOTY " WIMARE "